Hakkımızda

TA PROJE Mühendislik & Danışmanlık

TA PROJE MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK TAAHHÜT ve TİCARET LTD. ŞTİ. 2015 yılında İstanbul’da kurulmuş olup Elektro-Mekanik tesisat ve danışmanlık işleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız konut, kültür merkezi, eğitim yapıları gibi birçok projenin elektrik ve mekanik tesisatı projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Firma kurucuları olarak daha önce çalıştığımız firmalarda ise otel, alış veriş merkezi, yüksek katlı konut, sağlıklı yaşam merkezi, entegre fabrikaları, lojistik ve gıda depoları ile üniversite yerleşkesi gibi farklı amaçlara hizmet eden birçok projede liderlik yaparak elektrik ve mekanik tesisat projeleri sorunsuz şekilde teslim edilmiştir.

background

TA Proje Mühendislik & Danışmanlık

TA Proje Logo

“Konforlu yaşamın ihtiyaç, enerji tasarrufunun gereklilik olduğunu bilerek tasarladığımız projelerde çalışmak dileğiyle…”

TA Proje; bünyesinde piyasada uzun yıllar emek vermiş, bilgili ve tecrübeli çalışma arkadaşları barındırmasının yanı sıra idealist, yenilikçi ve dinamik bireyler ile de çalışmaktadır.

2010 yılından bu yana küçük, orta ve büyük ölçekli birçok yapı ve/veya tesise ait mühendislik, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri konusunda tecrübelerimizi paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız.

Elektromekanik tesisat mühendisliği uygulamaları konusunda takdir edilen ve ülke ekonomisine katkı sağlayan firmalar arasında yer almaktır..

Vizyonumuz

Müşterilerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla, hizmetlerimizi hızlı ve doğru bir şekilde sunmak ve onlara rehberlik etmektir.

Misyonumuz